O nás

~NAŠE REFERENCE~

 

“Pro společnost “HOME PARTNER, s.r.o.” (pod vedením paní Hany Duškové) se naše družstvo rozhodlo po problémech s předchozím správcem.

Toto rozhodnutí jsme učinili na základě doporučení a naše zkušenosti nás utvrdili v tom, že  se jedná o výjimečně spolehlivého partnera s výbornou orientaci v problematice a navíc s ochotou a schopnostmi řešit pestrou škálu problémů, které všední I nevšední život bytového družstva  přináší.

Jednoduše za málo peněz přijdete o spoustu starostí.

Mohu jen doporučit.“

Ing. David Novák,

Předseda Bytového družstva Bartolomějská, IČ: 26974223 (bytové i nebytové jednotky)

 


 

“Naše SVJ vybralo paní Duškovou na základě doporučení několika brněnských SVJ, kteří práci paní Duškové hodnotí jako vysoce profesionální, což vyplývá z její dlouholeté praxe v tomto oboru.

Díky tomu máme nyní spolehlivě zajištěné všechny oblasti pro provozu domu. Spolupráce s paní Duškovou je po celou dobu bezproblémová rychlá a vstřícná, a hlavně v požadované kvalitě.

Spolupráci s paní Duškovou můžeme jen doporučit.“

Ing. Milan Starý
Předseda výboru Společenství vlastníků Labská 253/21, Brno, IČ 29257409 

 

 

 

 

 

Proč si nás vybrat?

Díky letitým zkušenostem Vám pomůžeme s bezproblémovým chodem Vašeho domu. Preferujeme vysoký standard kvality práce a odbornost.

  • Zabýváme se správou Společenství vlastníků a Bytových družstev již od roku 2004.
  • Naše služby jsou komplexní, obsahují vše co správa domu obnáší.
  • Jsme flexibilní. Přizpůsobíme se Vašim představám a společně najdeme optimální řešení. My Vám poradíme, a Vy se rozhodnete!
  • Vaše problémy řešíme rychle, zkušeně a efektivně.
  • Našim klientům se věnujeme velmi pečlivě.
  • Jdeme s dobou, využíváme nejmodernějších technologie, pokud to jde, snažíme se komunikovat především elektronicky, šetříme Váš čas

ZDE SI MŮŽETE PROHLÉDNOUT VZORY NAŠICH DOKUMENTŮ: